Wczytuję dane...
O firmie
Jesteśmy firmą rodzinną, która ze światem damskiej mody związana jest od dawna. Passero to odzieżowa marka z wieloletnim doświadczeniem, stworzona w 1991 roku.
Specjalizujemy się w produkcji odzieży wierzchniej, szczególnie w  szyciu damskich płaszczy i kurtek z najwyższej jakości tkanin. Nasze produkty w całości produkowane są w Polsce, a cały proces tworzenia, od pomysłu aż po szycie, odbywa się w naszej siedzibie. Każdy produkt naszej marki wykonany jest z myślą o satysfakcji i zadowoleniu naszych klientek oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły- myślimy o waszym komforcie, wygodzie i elegancji pracując nad każdym, kolejnym projektem.

Tworząc nasze kolekcje mamy świadomość, że każda z kobiet jest inna i dlatego oferujemy tak szeroki wybór płaszczy i kurtek. Wielość modeli, krojów i kolorów sprawi, że masz możliwość wyboru produktu idealnie pasującego do Ciebie i Twojego stylu. W każdym sezonie pragniemy zaoferować Państwu bogatą ofertę, obfitującą w oryginalne i niepowtarzalne modele.
Ceniąc sobie klasyczną elegancję, nigdy nie przestajemy szukać nowych inspiracji i staramy się wychodzić naprzeciw panującym trendom. Satysfakcja naszych, nawet najbardziej wymagających klientów jest dla nas na pierwszym miejscu i towarzyszy nam na każdym etapie tworzenia produktu.
Dziękujemy, że dokonujesz odpowiedzialnych zakupów i wspierasz polską markę!